Гвинт М3 ISO 7380-1 із зіркоподібним шліцом і напівкруглою голівкою
Гвинт М3 ISO 7380-1 може створюватися у виконанні 2, яке передбачає наявність приводу під зіркоподібний ключ. Високоміцний гвинт з напівкруглою голівкою встановлюється тільки за допомогою спеціалізованого інструменту, що має наступні переваги:
- металовиріб не може бути демонтований випадковим чином, для цього потрібен ключ Torx. Це захищає з'єднання від несанкціонованого роз'єднання;
- при монтажі елемента таким ключем відбувається максимально ефективна передача моменту затягування, завдяки чому кріплення набуває особливої надійністі і чіткої фіксації в гнізді.
Конструкція гвинта ISO 7380-1

Таблиця характеристик гвинтів М3 ISO 7830-1 (мм):
|
Діаметр різьби |
d |
M3 |
|
Діаметр голівки |
dk |
5.7 |
|
Товщина голівки |
k |
1.65 |
|
Розмір ключа Torx |
ISR |
Т10 |
Використовуйте тільки якісне кріплення для установки в створювані конструкції! Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс» за професійною консультацією, щоб підібрати найкращий варіант кріпильних виробів за найвигіднішою ціною. При необхідності купити гвинти класу міцності 10.9 ISO 7380-1 оптом ви отримаєте гідну знижку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,40 ₴




