Гвинт М5 ISO 7380-1 із зіркоподібним шліцом і напівкруглою голівкою
Гвинт М5 ISO 7380-1 високоміцний підлягає монтажу за допомогою спеціалізованого інструменту - ключа-зірки. Такий спосіб установки перешкоджає несанкціонованому роз'єднання вузла і захищає від вандалів.
Крім зазначеної переваги використання гвинта під зірку також допомагає отримувати більш міцні і чітко зафіксовані сполуки, які можуть працювати під значним навантаженням.
Конструкція гвинта ISO 7380-1
Таблиця характеристик гвинтів ISO 7830-1 (мм):
|
Діаметр різьби |
d |
M5 |
|
Діаметр голівки |
dk |
9,5 |
|
Товщина голівки |
k |
2,75 |
|
Розмір ключа Torx |
ISR |
Т25 |
Використовуйте тільки якісне кріплення для установки в створювані конструкції! Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс» за професійною консультацією, щоб підібрати найкращий варіант кріпильних виробів за найвигіднішою ціною. При необхідності купити гвинти класу міцності 10.9 ISO 7380-1 оптом ви отримаєте гідну знижку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
- Ціна: від 1 ₴




