Гвинт М8 ISO 7380-1 із зіркоподібним шліцом і напівкруглою голівкою
Високоміцний гвинт М8 ISO 7380-1 під зірку активно затребуваний в тих випадках, коли з'єднання формується з урахуванням безпеки його використання. Шліц під Torx захищає вузол від вандалів.
Гвинт виробляється в класі міцності 10.9 і може витримувати великі навантаження. Саме тому такий вид кріплення найчастіше використовують у відповідальних з'єднаннях, які можуть піддаватися періодичному демонтажу у разі обслуговування вузла.
Конструкція гвинта ISO 7380-1

Таблиця характеристик гвинтів ISO 7830-1 (мм):
|
Діаметр різьби |
d |
M8 |
|
Діаметр голівки |
dk |
14 |
|
Товщина голівки |
k |
4,4 |
|
Розмір ключа Torx |
ISR |
Т40 |
Використовуйте тільки якісне кріплення для установки в створювані конструкції! Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс» за професійною консультацією, щоб підібрати найкращий варіант кріпильних виробів за найвигіднішою ціною. При необхідності купити гвинти класу міцності 10.9 ISO 7380-1 оптом ви отримаєте гідну знижку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 4.4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
- Ціна: від 3 ₴




