Шайба Ф16 DIN 462 стопорна з внутрішньою лапкою
Головною функцією шайби Ф16 DIN 462 з внутрішніми виступом є запобігання мимовільному відгвинчуванню гайки при монтажі підшипників та втулок на валах. Широко використовуються у таких сферах промисловості:
- Приладобудування.
- Машинобудування.
Для збільшення терміну служби в умовах з підвищеною вологістю на поверхню цинкове покриття наноситься за допомогою гальванічного способу. Такий захисний шар здатний тривалий період протистояти корозії.
Конструкція шайб DIN 462

Характеристики шайби Ф16 DIN 462 (мм):
| Характеристика | Позначення | Значення |
| Номінальний розміри | d1 | 16 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 32 |
| Товщина шайби | s | 1 |
| Ширина виступу | f | 5 |
| Висота | h | 3 |
Компанія «Зевс» надає широкий асортимент кріпильних та стопорних елементів. Щоб купити шайби DIN 462, Ви можете скористатись допомогою онлайн менеджера, зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті або заповнити форму замовлення на сторінці товару. У зв'язку з постійним розширенням клієнтської бази було запроваджено гнучку систему знижок для постійних покупців. Виконується своєчасна доставка по всіх регіонах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 462 |
- Ціна: 15,01 ₴




