Шайба Ф3 DIN 137 В хвиляста
Пружинна шайба Ф3 DIN 137 варіанти виконання, має хвилясту форму. Вона використовується як підкладка під гайку, або голівку іншого кріплення, наприклад, болта.
Такий метод поліпшення якості з'єднання використовується у будівництві, машинобудуванні, верстатобудуванні, а також автомобілебудуванні. Виготовляють вироби із пружинної вуглецевої сталі. Готовий продукт може бути оцинкований, для збільшення міцності, захисту від корозії та експлуатації у сирому середовищі.
Конструкція шайби Ф3 DIN 137 "В"

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 3.2 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 8 |
| Товщина | s | 0.5 |
| Висота | h | 1.6 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
- Ціна: від 0,32 ₴




