Шайба Ф5 DIN 137 В хвиляста
Пружинну шайбу Ф5 DIN 137 В використовують як підкладку під головку металовиробу або гайку. Її хвиляста форма забезпечує щільність з'єднання, а також стійкість до високих зовнішніх динамічних навантажень.
Таке кріплення застосовується при складанні автомобілів, у будівництві, машинобудуванні, а також верстатобудуванні.
Конструкція шайби Ф5 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 5.3 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 11 |
| Товщина | s | 0.5 |
| Висота | h | 2.2 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,37 ₴




