Шайба Ф8 DIN 137 В хвиляста
Пружинна хвиляста шайба Ф8 DIN 137 В використовується в машинобудуванні, станкобудуванні та будівництві. Її призначенням є покращення з'єднання, а також перешкода самовідтворенню при вібраційних навантаженнях.
Для виготовлення використовують пружинні сталі. На поверхню виробу може бути нанесений цинковий захисний шар, для збільшення характеристик міцності елемента.
Конструкція шайби Ф8 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 8.4 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 15 |
| Товщина | s | 0.8 |
| Висота | h | 3 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
- Ціна: від 0,90 ₴




