Шайба Ф12 DIN 137 В хвиляста
Хвиляста шайба Ф12 DIN 137 В відноситься до пружинних, і призначена для використання як підкладка під гайку при створенні різних з'єднань.
Для виготовлення виробу використовують пружинну сталь. Оцинкування елемента може бути проведена з метою захисту від негативного впливу навколишнього середовища.
Конструкція шайби Ф12 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 13 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 24 |
| Товщина | s | 1.2 |
| Висота | h | 5 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 1.2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3,16 ₴




