Шайба Ф14 DIN 137 В хвиляста
Виготовлена за німецьким стандартом DIN 137, шайба Ф14 у варіанті виконання має хвилясту форму.
Така конструкція має кілька переваг:
- Забезпечується надійність з'єднання.
- Створюється перешкода самостійному відвертанню кріплення при високих ударних та вібраційних навантаженнях.
Конструкція шайби Ф14 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 15 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 28 |
| Товщина | s | 1.6 |
| Висота | h | 6 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6,29 ₴




