Шайба Ф16 DIN 137 В хвиляста
Шайба Ф16 DIN 137 В пружинна. Конструкційною особливістю варіанта виконання є хвиляста форма.
Така деталь використовується в станкобудуванні, машинобудуванні, а також при збиранні автомобілів для створення надійного з'єднання. Також вона перешкоджає відвертанню металовиробу при вібраційних навантаженнях.
Конструкція шайби Ф16 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 17 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 30 |
| Товщина | s | 1.6 |
| Висота | h | 6.4 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7,30 ₴




