Шайба Ф24 DIN 137 В хвиляста
Пружинна шайба Ф24, відповідно до стандарту DIN 137 у варіанті виконання В має хвилясту форму.
Основними завданнями шайби є:
- Перешкода відвертанню металовиробу при високих вібраційних та динамічних навантаженнях.
- Збільшення густини з'єднання.
- Збільшення зони тиску під голівкою кріплення.
Конструкція шайби Ф24 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 21 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 36 |
| Товщина | s | 1.6 |
| Висота | h | 7.4 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 1.8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 22,37 ₴




