Шайба Ф24 ГОСТ Р 52646-2006
Шайбу Ф24 ГОСТ Р 52646-2006 використовують спільно з болтами та гайками високої міцності. Таке поєднання дозволяє досягти таких переваг:
- Запобігає самовідкручуванню вузла;
- Збільшується площа тиску;
- Можна прикладати більше зусилля при затягуванні кріплення.
Конструкція шайби Ф24 ГОСТ Р 52646-2006

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
не більше |
d1 |
26 |
|
не менш |
26.52 |
||
|
Зовнішній діаметр |
не більше |
d2 |
48.4 |
|
не менш |
50 |
||
|
Товщина |
не більше |
h |
3.4 |
|
не менш |
4.6 |
||
| Теоретична маса 1000 шт. | - | 51.7 (кг) | |
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби стандарту ГОСТ Р 52646-2006 у розмірах від Ф16 до Ф48. Для уточнення деталей замовлення та детальної консультації, ви можете замовити зворотний дзвінок або зателефонувати нам по одному із зазначених номерів. Якщо вам необхідний металовироб з нестандартними параметрами, ми можемо його виготовити, за вашим кресленням. Доставка здійснюється у всі регіони України в найкоротший термін. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 48.4 мм |
| Товщина шайби | 3.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 260 ₴/кг




