Шайба Ф36 ГОСТ Р 52646-2006
Шайба Ф36 ГОСТ Р 52646-2006 застосовується спільно з болтами ГОСТ Р 52644 та гайками ГОСТ Р 52645 високої міцності.
Разом вони утворюють надійне з'єднання, яке стійке до сильних зовнішніх навантажень. Тому його використовують у машинобудуванні, приладобудуванні та верстатобудуванні.
Конструкція шайби Ф36 ГОСТ Р 52646-2006

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
не більше |
d1 |
39 |
|
не менш |
39.62 |
||
|
Зовнішній діаметр |
не більше |
d2 |
70.1 |
|
не менш |
72 |
||
|
Товщина |
не більше |
h |
3.4 |
|
не менш |
4.6 |
||
| Теоретична маса 1000 шт. | - | 103.8 (кг) | |
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби стандарту ГОСТ Р 52646-2006 у розмірах від Ф16 до Ф48. Для уточнення деталей замовлення та детальної консультації, ви можете замовити зворотний дзвінок або зателефонувати нам по одному із зазначених номерів. Якщо вам необхідний металовироб з нестандартними параметрами, ми можемо його виготовити, за вашим кресленням. Доставка здійснюється в усі регіони України в найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.1 мм |
| Товщина шайби | 3.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 260 ₴/кг




