Шайба Ф18 ГОСТ 22355-77
Шайби Ф18 ГОСТ 22355-77 застосовують у мостобудуванні, а також важкому машинобудуванні. Використання даних деталей під час створення з'єднань має такі плюси:
- Запобігає самоокручуванню болта при динамічних або ударних навантаженнях;
- Навантаження під голівкою металовиробу розподіляється рівномірніше;
- Можна застосовувати більше зусилля під час затягування.
Конструкція шайби Ф18 ГОСТ 22355-77

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
20 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
39 |
|
|
Товщина |
h |
4 |
|
|
Теоретична маса 1000 шт. |
- |
27.8 (кг) |
|
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби ГОСТ 22355-77 за оптовими цінами. Здійснити замовлення ви можете на сайті або зателефонувавши за одним із зазначених номерів телефону. Наші менеджери є компетентними фахівцями, тому нададуть детальну консультацію про товар. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 260 ₴/кг




