Шайба Ф22 ГОСТ 22355-77
Шайба Ф22 ГОСТ 22355-77 при виготовленні піддається гартуванню та відпустці. Це робиться підвищення класу міцності вироби.
Разом з болтами та гайками високої міцності, шайби використовуються для створення міцного з'єднання. Це дозволяє збільшити термін експлуатації конструкції, виробу або механізму. Тому їх застосовують у мостобудуванні, приладобудуванні, а також тяжкому машинобудуванні.
Конструкція шайби Ф22 ГОСТ 22355-77

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
24 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
50 |
|
|
Товщина |
h |
5; 6 |
|
|
Теоретична вага 1000 шт. |
- |
59.3 (кг) |
|
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби ГОСТ 22355-77 за оптовими цінами. Здійснити замовлення ви можете на сайті або зателефонувавши за одним із зазначених номерів телефону. Наші менеджери є компетентними фахівцями, тому нададуть детальну консультацію про товар. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 260 ₴/кг




