Шайба Ф30 ГОСТ 22355-77
Плоскі шайби Ф30 ГОСТ 22355-77 використовують у важкому машинобудуванні та мостобудуванні. Вони використовуються разом із високоміцними болтами та гайками для створення надійного з'єднання.
- Використання виробу дозволяє застосувати більші зусилля при затягуванні болта;
- Збільшується зона тиску, внаслідок чого навантаження під голівкою розподіляється більш рівномірно.
Конструкція шайби Ф30 ГОСТ 22355-77

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
33 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
66 |
|
|
Товщина |
h |
6 |
|
|
Теоретична вага 1000 шт. |
- |
120.7 (кг) |
|
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби ГОСТ 22355-77 за оптовими цінами. Здійснити замовлення ви можете на сайті або зателефонувавши за одним із зазначених номерів телефону. Наші менеджери є компетентними фахівцями, тому нададуть детальну консультацію про товар. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 260 ₴/кг




