Шайба Ф36 ГОСТ 22355-77
Шайби Ф36 ГОСТ 22355-77 використовують із болтами шестигранної форми ГОСТ 22353-77 та гайками ГОСТ 22354-77 з метою створення міцного з'єднання. Це дозволяє:
- Захистити поверхні скріплюваних елементів від пошкоджень;
- Прикладати більше зусилля під час затягування;
- Запобігти самовідгвинчуванню болта при високих зовнішніх навантаженнях;
- Поступово розподілити навантаження під голівкою металовиробу.
Конструкція шайби Ф36 ГОСТ 22355-77

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
39 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
78 |
|
|
Товщина |
h |
6 |
|
|
Теоретична вага 1000 шт. |
- |
168.7 (кг) |
|
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби ГОСТ 22355-77 за оптовими цінами. Здійснити замовлення ви можете на сайті або зателефонувавши за одним із зазначених номерів телефону. Наші менеджери є компетентними фахівцями, тому нададуть детальну консультацію про товар. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 260 ₴/кг




