Шайба Ф42 ГОСТ 22355-77
Шайба Ф42, що виготовляється згідно зі стандартом ГОСТ 22355-77, має плоску форму. Вона використовується як підкладка під голівку болта, або під гайку.
Такий спосіб з'єднання дозволяє запобігти довільному відкручування металовиробу при динамічних, статичних або вібраційних навантаженнях. Тому сферою застосування є машинобудування, зокрема важке машинобудування.
Конструкція шайби Ф42 ГОСТ 22355-77

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
45 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
90 |
|
|
Товщина |
h |
8 |
|
|
Теоретична вага 1000 шт. |
- |
299.5 (кг) |
|
Компанія «Зевс» пропонує вам купити шайби ГОСТ 22355-77 за оптовими цінами. Здійснити замовлення ви можете на сайті або зателефонувавши за одним із зазначених номерів телефону. Наші менеджери є компетентнимифахівцями, тому нададуть детальну консультацію про товар. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 260 ₴/кг




