Шайба Ф16 DIN 6916
Для виготовлення шайб Ф16 DIN 6916 застосовують вуглецеву або леговану сталь. Обов'язковими етапами є загартування та відпустка виробу.
Для створення надійного з'єднання, кріплення використовують як підкладку під металовироби відповідних стандартів:
- болти DIN 6914 із шестигранною голівкою;
- шестигранні гайки DIN 6915.
Конструкція шайби Ф16 DIN 6916

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 17 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 30 | |
| Товщина | s | 4 | |
| Внутрішня фаска | c | 1,6 | |
| Зовнішня фаска | e | 1 | |
| Теоретична маса 1000 шт. | - | 14.6 (кг) | |
На сайті компанії «Зевс» ви можете купити шайби DIN 6916 у розмірах від Ф12 до Ф36. При необхідності, можливе виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації про замовлення, а також отримання консультації ви можете замовити зворотний дзвінок або зателефонувати за одним із зазначених номерів телефону. Доставка здійснюється по всій території України. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 11,15 ₴




