Шайба Ф20 ISO 7416
Шайби Ф20 ISO 7416 використовуються для створення високоміцних з'єднань. Для цього виріб використовують як підкладку під гайку або голівку болта. Такий спосіб дозволяє збільшити зону притиску, а також рівномірно розподілити навантаження на кріплення.
Подібні сполуки використовуються в:
- Важкому машинобудуванні;
- Будівництві;
- Верстатобудуванні;
- Для монтажу великогабаритних сталевих конструкцій
Конструкція шайби Ф20 ISO 7416

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 21 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 37 | |
| Товщина | s | 4 | |
| Внутрішня фаска | c | 2 | |
| Зовнішня фаска | e | 1 | |
На сайті компанії «Зевс» ви можете купити шайби стандарту ISO 7416 із сертифікатом якості. Для оптових покупців існує гнучка система знижок. Також ви можете замовити у нас виготовлення металовиробів з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації ви можете зателефонувати нам, або замовити зворотній дзвінок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по Україні в домовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 15,70 ₴




