Шайба Ф24 ISO 7416
Шайба Ф24, що виготовляється за міжнародним стандартом ISO 7416, є аналогом для шайб DIN 6916 та EN 14399-6. Вони використовуються в:
- машинобудуванні;
- будівництві;
- верстатобудуванні;
- під час монтажу великих сталевих конструкцій.
Для виготовлення використовують конструкційну леговану та вуглецеву сталь. Для захисту виробу від корозії рекомендується нанесення цинкового покриття.
Конструкція шайби Ф24 ISO 7416

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 25 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 44 | |
| Товщина | s | 4 | |
| Внутрішня фаска | c | 2 | |
| Зовнішня фаска | e | 1 | |
На сайті компанії «Зевс» ви можете купити шайби стандарту ISO 7416 із сертифікатом якості. Для оптових покупців існує гнучка система знижок. Також ви можете замовити у нас виготовлення металовиробів з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації ви можете зателефонувати нам, або замовити зворотній дзвінок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по Україні в домовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
- Ціна: від 21,32 ₴




