Шайба Ф27 ISO 7416
Плоска Ф27 ISO 7416 використовується як підкладка під голівку болта, або під гайку. При такому способі з'єднання досягаються такі переваги:
- Збільшується площа опорної поверхні під голівкою металовиробу. Це сприяє рівномірному розподілу навантаження на кріплення;
- Зусилля під час затягування можна збільшити;
- Запобігається самовідкручування гвинта.
Конструкція шайби Ф27 ISO 7416

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 28 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 50 | |
| Товщина | s | 5 | |
| Внутрішня фаска | c | 2.5 | |
| Зовнішня фаска | e | 1 | |
На сайті компанії «Зевс» ви можете купити шайби стандарту ISO 7416 із сертифікатом якості. Для оптових покупців існує гнучка система знижок. Також ви можете замовити у нас виготовлення металовиробів з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації ви можете зателефонувати нам, або замовити зворотній дзвінок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по Україні в домовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 30,78 ₴




