Шайба Ф22 EN 14399-6
Використання високоміцної шайби Ф22 EN 14399-6 дозволяє створити надійне з'єднання. Для цього кріплення необхідно покласти під голівку болта або під гайку.
Галузами промисловості, в яких застосовується цей металовироб, є:
- Машинобудування (зокрема важке);
- Суднобудування;
- Верстатобудування;
- Монтаж різних сталевих конструкцій.
Конструкція шайби Ф22 EN 14399-6

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 23 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 39 | |
| Товщина | s | 4 | |
| Внутрішня фаска | c | 2 | |
| Зовнішня фаска | e | 0.75 | |
Ви можете придбати шайби EN 14399-6 на нашому сайті, за найвигіднішою ціною. Існує гнучка система знижок для оптових покупців. На всі позиції надається сертифікат якості. Для уточнення інформації про товар та детальну консультацію, ви можете замовити зворотний дзвінок або зателефонувати нам за одним із зазначених на сайті номерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ Р 52645-2006, 22354-77, DIN 6915 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ Р 52644-2006, ГОСТ 22353-77, DIN 6914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 28,59 ₴




