Шайба Ф16 ГОСТ 24379.1-80 для анкерних болтів
Шайба високого класу міцності Ф16 ГОСТ 24379.1-80 використовується при встановленні анкерного болта.
Основною сферою застосування такого з'єднання є будівництво. За допомогою даного виробу до фундаменту кріпляться різні конструкції та обладнання. Такий спосіб може використовуватися як для будівництва промислових споруд, і житлових об'єктів.
Конструкція шайби Ф16 ГОСТ 24379.1-80

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 17 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 42 | |
| Товщина | h | 4 | |
На нашому сайті ви можете купити анкерні шайби високої міцності ГОСТ 24379.1-80 в розмірах під різьблення від М16 до М140. Для оптових покупців діє система знижок. Ви можете зробити покупку в 1 клік, або замовивши зворотній дзвінок. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію про товар. Здійснюється доставка по всіх регіонах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ 24379.1-80 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 24379.1-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 18 ₴




