Шайба Ф24 ГОСТ 24379.1-80 для анкерних болтів
Високоміцні фундаментні шайби Ф24 виготовляють за вітчизняним стандартом ГОСТ 24379.1-80. Їх використовують при встановленні анкерних болтів.
Застосування металовиробу дозволяє запобігти самовідкручуванню болта, підвищити надійність з'єднання, а також збільшити площу притиску. Це сприяє більш рівномірному розподілу навантаження на кріплення.
Конструкція шайби Ф24 ГОСТ 24379.1-80

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 25 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 55 | |
| Товщина | h | 8 | |
На нашому сайті ви можете купити анкерні шайби ГОСТ 24379.1-80 в розмірах під різьблення від М16 до М140. Для оптових покупців діє система знижок. Ви можете зробити покупку в 1 клік, або замовивши зворотній дзвінок. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію про товар. Здійснюється доставка по всіх регіонах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ 24379.1-80 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 24379.1-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 57 ₴




