Шайба Ф30 ГОСТ 24379.1-80 для анкерних болтів
Відповідно до стандарту ГОСТ 24379.1-80, фундаментні шайби Ф30 використовуються при встановленні в фундамент анкерних болтів.
Такий спосіб з'єднання використовується як у будівництві житлових приміщень, так і промислових об'єктів спеціального призначення. Це зумовлено тим, що подібне кріплення здатне витримувати високі статичні та динамічні навантаження.
Конструкція шайби Ф30 ГОСТ 24379.1-80

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
|
| Внутрішній діаметр | d1 | 32 | |
| Зовнішній діаметр | d2 | 80 | |
| Товщина | h | 10 | |
На нашому сайті ви можете купити анкерні шайби ГОСТ 24379.1-80 в розмірах під різьблення від М16 до М140. Для оптових покупців діє система знижок. Ви можете зробити покупку в 1 клік, або замовивши зворотній дзвінок. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію про товар. Здійснюється доставка по всіх регіонах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Товщина шайби | 10 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендовані гайки | ГОСТ 24379.1-80 |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 24379.1-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 141 ₴




