Гровер Ф20 DIN 74361 С посилений
Щоб захистити поверхню шайб Ф20 від корозії, наноситься захисний шар цинку за допомогою гальванічного способу. Такі металовироби виробляються з пружинної вуглецевої сталі з урахуванням усіх вимог стандарту якості DIN74361.
Мають вигляд розрізаного сферичного диска і поширені в машинобудуванні, автомобілебудуванні, будівництві. Кріплення необхідне для запобігання мимовільному відгвинчування сполучного вузла при різних динамічних і вібраційних впливах на нього.
Конструкція шайб DIN 74361 С

Технічні характеристики пружинної шайби Ф20 DIN 74361 (мм):
| Характеристика | Позначення | Значення |
| Внутрішній діаметр | d1 | 20.5 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 34 |
| Діаметр верхньої частини | d3 | 24 |
| Висота шайби | h | 8 |
| Радіус | r | 18 |
Для того, щоб купити пружинні шайбы DIN 74361 С Ви можете скористатися допомогою онлайн менеджера або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. У зв'язку з постійним розширенням клієнтської бази було запроваджено гнучку систему знижок для постійних покупців. Компанія «Зевс» надає великий асортимент сертифікованої метизної продукції на ринку України. Виконуємо своєчасну та швидку доставку зручним для Вас способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 74361 С |
- Ціна: 28,72 ₴




