Посилена шайба Ф20 DIN 6340 плоска
Для збільшення зони тиску у вузлах, що працюють при великих навантаженнях, використовують плоскі посилені шайби Ф20 DIN 6340. Дані елементи кріплення відносяться до класу високоміцних.
Їх створюють з якісного матеріалу (полімерів, що поліпшуються, або легованих сталей, а також нержавійки) і піддають процедурі загартування. Готові вироби із вуглецевої або легованої сталі можуть бути оцинковані.
Конструкція шайби DIN 6340

Таблиця розмірів шайби DIN 6340 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
dnom |
21 |
|
Номінальний діаметр різьблення стрижневого металовироба |
- |
М20 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
21 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
50 |
|
Висота шайби |
s |
6 |
Де придбати шайбу DIN 6340 в Україні?
Завод «Зевс» є досвідченим виробником відповідальних кріпильних елементів та інших металовиробів стандартного і нестандартного виконання. При зверненні до нас ви отримаєте можливість придбати посилені шайби DIN 6340 та інші елементи за вигідною ціною, без переплат. Ми гарантуємо високу якість товару і надаємо на нього чесну гарантію, що триває 36 місяців з моменту здійснення покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 6 мм |
- Ціна: від 23,86 ₴






