Посилена шайба Ф30 DIN 6340 плоска
Посилені плоскі шайби Ф30 DIN 6340 використовуються у навантажених вузлах машин та механізмів з метою розширення зіткнення з базовою поверхнею. Завдяки встановленню таких шайб створювані з'єднання значно менше піддаються послабленню, а сама поверхня виявляється захищеною від продавлювання та деформації.
Виробництво даного типу кріплення може здійснюватися як з вуглецевих або легованих сталей, що поліпшуються, так і з нержавіючої сталі.
Конструкція шайби DIN 6340

Таблиця розмірів шайби DIN 6340 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
dnom |
31 |
|
Номінальний діаметр різьблення стрижневого металовироба |
- |
М30 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
31 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
68 |
|
Висота шайби |
s |
10 |
Де придбати шайбу DIN 6340 в Україні?
Завод «Зевс» є досвідченим виробником відповідальних кріпильних елементів та інших металовиробів стандартного і нестандартного виконання. При зверненні до нас ви отримаєте можливість придбати посилені шайби DIN 6340 та інші елементи за вигідною ціною, без переплат. Ми гарантуємо високу якість товару і надаємо на нього чесну гарантію, що триває 36 місяців з моменту здійснення покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 10 мм |
- Ціна: від 70,96 ₴






