Шайба Ф24 DIN 6796 пружинна тарілчаста
Пружинні шайби тарілчасті Ф24 DIN 6796 мають увігнуту форму. Для виготовлення використовуються такі сталі:
- Виготовлені з пружинної сталі, металовироби стійкі до зламів і деформацій. Вони можуть повертатися до початкового вигляду при усуненні причини деформації. Такі вироби можна оцинкувати.
- Кріплення з нержавіючої сталі можна використовувати в агресивних та кислотних середовищах.
Конструкція шайби DIN 6796

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
25 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
56 |
|
|
Товщина |
S |
6 |
|
|
Висота |
мін. |
h |
6.77 |
|
макс. |
7.75 |
||
Завод «Зевс» пропонує вам купити шайби тарілчасті DIN 6796 за доступною ціною оптом і в роздріб. Також ви можете замовити виготовлення кріплення з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації про товар, телефонуйте нам за одним із вказаних номерів телефону або замовляйте зворотний дзвінок. Доставка можлива по території всієї України в обумовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Тарілчаста |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6796 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 77,99 ₴




