Шайба Ф30 DIN 6796 пружинна тарілчаста
Пружинні шайби Ф30 DIN 6796 виготовляються із пружинної, а також нержавіючої сталі марок А2 та А4.
Кріплення використовують при створенні з'єднань зі стрижневими метизами і гайками. Такий спосіб має такі переваги:
- Відбувається стопоріння вузла, що перешкоджає довільному самовідкручуванню.
- Можливо докласти більшого зусилля при затягуванні.
- Навантаження на з'єднання розподіляється більш рівномірно.
Конструкція шайби DIN 6796

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
|
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
31 |
|
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
70 |
|
|
Товщина |
S |
7 |
|
|
Висота |
мін. |
h |
8 |
|
макс. |
9.2 |
||
Завод «Зевс» пропонує вам купити шайби тарілчасті DIN 6796 за доступною ціною оптом і в роздріб. Також ви можете замовити виготовлення кріплення з нестандартними параметрами, за вашим кресленням. Для уточнення інформації про товар, телефонуйте нам за одним із вказаних номерів телефону або замовляйте зворотний дзвінок. Доставка можлива по території всієї України в обумовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Тарілчаста |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Товщина шайби | 7 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6796 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 184,53 ₴




