Гвинт М10 DIN 965, ГОСТ 17475-80 з потайною голівкою і хрестоподібним шліцом
Гвинт, що виконується з потайною голівкою та прямим або хрестоподібним шліцем, відповідає вітчизняному стандарту ГОСТ 17475-80. Метричне зовнішнє різьблення розташовується на певній частині довжини виробу і може мати великий або дрібний крок. При підборі супутнього кріплення, такого як шайби та гайки, необхідно використовувати металовироби з аналогічним кроком різьблення та класом міцності.
Виробництво гвинтів, що мають нестандартний розмір, здійснюється на замовлення. Якщо необхідно, деталь може поставлятися оцинкованою.

Розмір гвинтів потай М10 (мм):
|
Діаметр голівки, D |
18 |
|
Діаметр хрестоподібного шліца, m |
9,7 |
|
Висота голівки k, не більше |
5 |
|
Глибина хрестоподібного шліца h, не більше |
4,6 |
|
Номер хрестоподібного шліца |
4 |
|
Крок різьби великий |
1,5 |
Теоретична маса 1000 гвинтів М10 ГОСТ 17475-80, кг
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага |
|
12 |
9,05 |
|
13 |
9,55 |
|
14 |
10,05 |
|
16 |
11,06 |
|
18 |
12,05 |
|
20 |
13,05 |
|
22 |
14,05 |
|
25 |
15,54 |
|
28 |
17,04 |
|
30 |
18,04 |
|
32 |
19,03 |
|
35 |
20,53 |
|
38 |
22,02 |
|
40 |
23,02 |
|
42 |
24,02 |
|
45 |
25,52 |
|
48 |
27,01 |
|
50 |
28,01 |
|
55 |
30,50 |
|
60 |
33,00 |
|
65 |
35,49 |
|
70 |
37,98 |
|
75 |
40,47 |
|
80 |
42,97 |
|
85 |
45,46 |
|
90 |
47,95 |
|
95 |
50,45 |
|
100 |
52,94 |
Замовити гвинти з потайною голівкою DIN 965, ГОСТ 17475-80 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965, ГОСТ 17475-80 |
- Ціна: від 3,80 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 965, ГОСТ 17475-80 упаковуються в картонні коробки.




