Гвинт М5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
Гвинти, особливостями яких є циліндрична голівка та шестигранне поглиблення на ній, широко поширені в багатьох галузях будівництва та машинобудування. Вони можуть виконуватися відповідно до багатьох стандартів: вітчизняного ГОСТ 11738-84, німецького DIN 912, міжнародних ISO 21269 та ISO 4762.
Гвинти DIN 6912 та DIN 7984 мають циліндричну голівку зменшеної висоти та відрізняються між собою глибиною шестигранного поглиблення. Виготовляють металовироби з конструкційної сталі класу міцності 8.8. Високий клас міцності дозволяє експлуатацію деталей у навантажених конструкціях, що піддаються динамічним чи вібраційним впливам. Для застосування виробів у сирому середовищі їх оцинковують.

Основні характеристики гвинта М5 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М5 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
|
Довжина різьби |
B (min) |
22 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
8.5 |
|
(max) |
8.72 |
||
|
(min) |
8.28 |
||
|
Висота голівки |
K |
4 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
5 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 0,98 ₴




