Гвинт М6 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
Гвинти, виготовлені за ГОСТ 11738-84, мають такі конструктивні особливості:
- стрижень з неповним метричним різьбленням;
- циліндрична голівка;
- шестигранне заглиблення під Г-подібний ключ.
Аналогічні деталі виробляють також відповідно до DIN 912, ISO 4762 та ISO 21269. Якщо циліндрична голівка має зменшену висоту, то металовироби відповідають стандартам DIN 6912 і DIN 7984, відмінністю між якими є глибина шестигранного отвору.

Основні характеристики гвинта М6 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М6 |
|
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
|
Довжина різьби |
B (min) |
24 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
10 |
|
(max) |
10.22 |
||
|
(min) |
9.78 |
||
|
Висота голівки |
K |
6 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
5 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 180 ₴/кг




