Гвинт М8 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
Гвинт М8 з голівкою у формі циліндра та шестигранним шліцем – це кріплення, що дозволяє забезпечити надійне з'єднання в конструкціях, що піддаються статичним, ударно-динамічним та вібраційним навантаженням.
Метизи, виконані за DIN 912, відрізняються високоміцністю, так як їх клас міцності 8.8. Такі деталі виробляють із конструкційної вуглецевої сталі 35 з подальшою термообробкою. Аналогічні вироби виготовляють відповідно до стандартів ГОСТ 11738-84, ISO 4762 та ISO 21269. Елементи з низькою циліндричною голівкою та шестигранним поглибленням виконуються за DIN 6912 та DIN 7984.

Основні характеристики гвинта М8 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М8 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
|
Довжина різьблення |
B (min) |
28 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
13 |
|
(max) |
13.27 |
||
|
(min) |
12.73 |
||
|
Висота голівки |
K |
8 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
6 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 160 ₴/кг




