Гвинт М24 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
ГОСТ 11738-74 – це стандарт, за яким виконуються гвинти з циліндричною голівкою і шестигранним заглибленням у класі точності А. Такі ж гвинти виконуються за DIN 912, ISO 21269, ISO 4762. DIN 6912 і DIN 7984 передбачають циліндр відрізняються глибиною шліцю.
Високий клас міцності 8.8 досягається шляхом термообробки готових виробів. За допомогою гарячого або гальванічного оцинкування на кріплення наносять захисний шар, який:
- захищає елемент від дрібних відколів та пошкоджень при монтажі;
- запобігає іржавінню металовиробу;
- створює гвинтам привабливіший зовнішній вигляд.

Основні характеристики гвинта М24 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М24 |
|
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
|
Довжина різьби |
B (min) |
60 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
36 |
|
(max) |
36.39 |
||
|
(min) |
35.61 |
||
|
Висота голівки |
K |
24 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
19 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 98,60 ₴




