Гвинт М42 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
Гвинт М42 виготовлений згідно з вітчизняним технічним стандартом ГОСТ 11738-84. Є європейські та міжнародні аналоги цього кріплення: DIN 912, DIN 6912, DIN 7984 та ISO 21269, ISO 4762 відповідно. Як зазначено в цих стандартах, гвинт М42 може виготовлятися з високою або низькою циліндричною головкою, що має шестигранне заглиблення в ній, а також зі звичайним або дрібним кроком різьблення.
Виробляють цей металовироб з вуглецевих сталей, а потім піддають термообробці, щоб кріплення досягло класу міцності 8.8. Щоб кріплення набуло додаткового антикорозійного захисту, його покривають захисним шаром цинку (оцинковують).

Основні характеристики гвинта М42 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М42 |
|
|
Крок різьби |
P |
4.5 |
|
|
Довжина різьби |
B (min) |
96 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
63 |
|
(max) |
63.46 |
||
|
(min) |
62.54 |
||
|
Висота голівки |
K |
48 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
36 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 63 мм |
| Висота головки | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 920 ₴




