Кільце плоске осьове стопорне Ф130 DIN 5417
Стопорне кільце зовнішнє Ф130 DIN 5417 - це спеціалізований виріб із пружинної сталі. Воно призначене для встановлення в спеціальний кільцевий паз, що розташовується на циліндричній поверхні, тобто валу. За допомогою такого осьового плоского кільця відбувається фіксація вузла у чітко визначеному положенні.
Конструкція кільця DIN 5417

Приклад установки стопорного кільця

Технічні характеристики кільця DIN 5417
|
Кільце |
Діаметр вала |
Розміри канавки |
Розміри кільця і вага |
||||||||||||
|
Ds |
Ds |
Діаметр |
Ширина |
Товщина |
Ширина |
Вільний діаметр |
Зазор |
Радіус |
Вага |
||||||
|
дюйм |
мм |
Dg |
Допуск |
W |
Допуск |
T |
Допуск |
S |
Допуск |
Df |
Допуск |
g |
r хв |
кг/1000 |
|
|
130 |
5,1181 |
130 |
125,2 |
-0,5 |
3,1 |
+0,3 |
2,8 |
-0,1 |
7,2 |
-0,15 |
123,6 |
+1 |
7 |
0,7 |
65,6 |
У нас ви можете вибрати кріплення з усіх видів сталей, кольорових металів, нержавіючих матеріалів. Надаємо трирічну гарантію.
Завод «Зевс» виробляє і пропонує вашій увазі широкий спектр кріпильних і стопірних металовиробів, в тому числі кілець, шайб, хомутів та іншого оснащення. Купити стопорні кільця DIN 5417 в нашій компанії означає мудро вкласти гроші у вироби, які пройшли ретельний контроль і готові служити вам довгі роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 65.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Товщина кільця | 2.8 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Умовний діаметр кільця | 130 мм |
- Ціна: від 44,12 ₴







