Гвинт М6 DIN 7991 з потайною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт М6, виконаний за німецьким стандартом DIN 7991, має такі відмінні риси:
- потайну голівку круглої форми, що дозволяє проводити установку врівень,
- заглиблення під шестигранний ключ, за допомогою якого можна передати максимальне зусилля затягування,
- стрижень з накатаним різьбленням заданого кроку.

Розміри гвинта з потайною голівкою М6 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
d |
М6 |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Діаметр голівки |
dk |
13.44 |
|
Висота голівки |
k |
3.72 |
|
Розмір під ключ |
s |
4 |
|
Довжина гвинта |
l |
8-120 |
За DIN 7991 гвинт М6 має вагу, представлену в таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
8 |
2.35 |
|
10 |
2.70 |
|
12 |
3.05 |
|
16 |
3.76 |
|
20 |
4.46 |
|
25 |
5.34 |
|
30 |
6.22 |
|
35 |
7.10 |
|
40 |
8.83 |
|
50 |
11.00 |
|
60 |
13.17 |
|
70 |
15.34 |
|
80 |
17.60 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником та потайною голівкою DIN 7991 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- знижки при оптовому придбанні кріплення;
- продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO;
- доставку по всій Україні в обумовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 13.44 мм |
| Висота головки | 3.72 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,90 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 7991 упаковуються в картонні коробки, кількість штук в упаковці залежить від діаметра гвинтів, кількість гвинтів кратне 10.




