Гвинт М16 DIN 7991 з потайною голівкою і внутрішнім шестигранником
Для надійної фіксації різних деталей і механізмів застосовують гвинт DIN 7991, що є стрижнем, по всій довжині якого нанесено різьблення. Голівка виконана у формі зрізаного конуса і має шестигранний шліц. Завдяки особливості конструкції здійснюється міцна фіксація елементів, що з'єднуються.
Установка даних металовиробів відбувається досить швидко, що дозволяє застосовувати гвинт потай з внутрішнім шестигранником DIN 7991 при складанні різних механізмів на конвеєрі. При цьому отвір, куди встановлюватиметься кріплення, попередньо обробляється за допомогою зенковки. Вироби цього виду виконуються з класом точності А, що означає надточне нанесення різьблення. Для прискорення процесу монтажу під час роботи з гвинтами DIN 7991 з потайною голівкою застосовують електричні або пневматичні інструменти.

Розміри гвинта з потайною голівкою М16 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
d |
М16 |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Діаметр голівки |
dk |
33.6 |
|
Висота голівки |
k |
8.8 |
|
Розмір під ключ |
s |
10 |
|
Довжина гвинта |
l |
25-160 |
За DIN 7991 гвинт М16 має вагу, представлений в таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
25 |
45.15 |
|
30 |
51.8 |
|
35 |
58.4 |
|
40 |
65.1 |
|
45 |
71.75 |
|
50 |
78.4 |
|
55 |
85.05 |
|
60 |
91.7 |
|
70 |
111 |
|
75 |
119 |
|
80 |
127 |
|
90 |
143 |
|
100 |
159 |
|
110 |
175 |
|
120 |
191 |
|
140 |
223 |
|
160 |
255 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником та потайною голівкою DIN 7991 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- знижки при оптовому придбанні кріплення;
- продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO;
- доставку по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 33.6 мм |
| Висота головки | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
- Ціна: від 18,06 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 7991 упаковуються в картонні коробки, кількість штук в упаковці залежить від діаметра гвинтів, кількість гвинтів кратне 10.




