Шайба Ф27 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Компанія «Зевс» пропонує якісні вироби з металу за вигідною ціною. Забезпечуємо максимально швидку доставку до будь-якого регіону України. У нас ви знайдете кріплення з нержавіючої сталі та латуні, вуглецевої та легованої сталей.
ГОСТ 11872-80 - це вітчизняний технічний стандарт, згідно з яким проводиться стопорна багатолапчаста шайба Ф27. Її призначенням є контровка з'єднання з шліцевою гайкою М27. Також у нас ви можете придбати аналогічну шайбу DIN 5406.
Розміри шайби багатолапчастої Ф27 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
27.5 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
47 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
36 |
|
Ширина лапки |
b |
4.8 |
|
Відстань до виступу |
l |
24 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.5 |
|
Товщина шайби |
s |
1 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 20 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб





