Шайба Ф64 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайби є допоміжними елементами з'єднання, проте не варто при цьому зменшувати їхню роль, адже саме вони дозволяють:
- застосувати до кріплення максимальний момент затягування;
- уникнути продавлювання деталей;
- забезпечити запобігання самовідгвинчування металовиробів з'єднання.
Стопорна шайба DIN 5406 призначена для фіксації на валу шліцевої гайки М64. Шайба Ф64 називається багатолапчастою, так як доповнена лапками для загину в пази на валу та гайці.

Розміри шайби багатолапчастої Ф64 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
65 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
97 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
80 |
|
Ширина лапки |
b |
7.8 |
|
Відстань до виступу |
l |
61 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.8 |
|
Товщина шайби |
s |
1.6 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 50 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




