Шайба Ф95 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Стопорна шайба Ф95 DIN 5406 – це деталь кріплення, яка за допомогою лапок фіксує на валу шліцеву гайку М95. Широко поширена багатолапчаста шайба в авіа та автомобілебудуванні. За допомогою такого металовиробу, наприклад, здійснюється монтаж підшипників.
Шайба стопор Ф95 може проводитися за ГОСТ 11872-89 або DIN 5406. Дані стандарти регламентують виготовлення кріплення аналогічної форми, але з різною кількістю та розташуванням лапок.

Розміри шайби багатолапчастої Ф95 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
96 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
132 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
115 |
|
Ширина лапки |
b |
11.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
91 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 96 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 112,51 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




