Шайба Ф105 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба багатолапчаста Ф105 є виріб у формі диска, на внутрішній і зовнішній сторонах доповнене лапками для стопоріння шліцевої гайки М105. Через призначення металовиробів DIN 5406 ще називають стопорним.
Як матеріал для виготовлення кріплення ГОСТ 11872-80 може застосовуватися сталь 08кп або 15. Це конструкційні вуглецеві сталі, вироби з яких для захисту від корозії рекомендуємо купити з цинковим покриттям, що значно підвищує експлуатаційний термін деталі.

Розміри шайби багатолапчастої Ф105 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
106 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
142 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
125 |
|
Ширина лапки |
b |
11.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
101 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 106 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 161,13 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




