Шайба Ф115 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба стопор ГОСТ 11872-80 виготовляється з конструкційних сталей. За бажанням замовника на неї наноситься цинкове покриття. Ціна оцинкування невелика, проте таке кріплення відрізняється більш тривалим терміном служби та захистом від корозійних процесів.
Шайба Ф115, що відповідає DIN 5406 називається:
- багатолапчастою - так як по її колу розташовані спеціальні виступи для фіксації;
- стопорний - оскільки призначена шайба Ф115 для стопоріння шліцевої гайки М115.

Розміри шайби багатолапчастої Ф115 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
116 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
157 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
135 |
|
Ширина лапки |
b |
13.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
111 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 116 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 136 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




