Шайба Ф150 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Кріплення – це поширена група товарів, оскільки він використовується у всіх галузях людської діяльності. Це і будівельні конструкції, і різні механізми, агрегати, а також столи, окуляри та багато інших виробів.
Для фіксації концентричних елементів на валу використовують кріпильну пару: шліцева гайка – багатолапчаста шайба Ф150. Надійне з'єднання забезпечується за рахунок загинання лапок шайби у відповідні пази на валу та гайці. Виготовляється стопорна шайба з вуглецевих сталей згідно стандартів ГОСТ 11872-80 або DIN 5406.

Розміри шайби багатолапчастої Ф150 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр різьби гайки |
d |
150 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
151 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
202 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
175 |
|
Ширина лапки |
b |
15.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
146 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1.6 |
|
Товщина шайби |
s |
2.5 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 151 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 255 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




