Шайба Ф200 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайбу Ф200, що відповідає вимогам стандартів ГОСТ 11872-80 та DIN 5406, називають:
- багатолапчаста, так як на її внутрішній і зовнішній поверхнях розташовуються лапки для загину в збігаються пази валу і гайки;
- стопорна, оскільки призначенням шайби Ф200 є стопоріння шліцевої гайки такого ж типорозміру.
Багатолапчасті шайби виготовляються з вуглецевої сталі. За бажанням може бути нанесене цинкове покриття, що захищає шайбу від іржі.

Розміри шайби багатолапчастої Ф200 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр різьби гайки |
d |
200 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
201 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
252 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
225 |
|
Ширина лапки |
b |
15.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
195 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1.6 |
|
Товщина шайби |
s |
2.5 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 201 мм |
| Зовнішній діаметр | 225 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 340 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




